Kantinerooster 2018

 

31-mrt. za Openingstoernooi Senioren Jeska 13.00 – 17.00
Ruben Hof
17:00-20:00
Janny Hof
3-apr. di 19.00 – 23.00
Gerrit de Jong
4-apr. wo 19.00 – 23.00
Niels de Vries
5-apr. do 19.00 – 23.00
Claudia de Groot
6-apr. vr lichtjesavond . 19:00-23:00
Tineke Lebbink
Jeska van Oosten
7-apr. za Competitie 10:00-13:00
Barry Waal
Henk de Groot
13:00-17:00
Peter van Maurik
Marjo van Maurik
17:00-20:00
Jeroen Moes
Kenneth Leijnse
20:00-23:00
Peter Vriesman
Emile Vriesman
8-apr. zo Competitie 10:00-13:00
Frank van Eede
Dominque Hage
13:00-17:00
Andre Zuidhof
Gerrit Merhorst
17:00-20:00
|Gerrit de Jong
Priyani de Jong
20:00-23:00
Niek Vos
Kees Bosma
9-apr. ma invitatietoernooi 19:00-23:00
Cor Leenfaart
Hans vd Kooij
10-apr. di invitatietoernooi 19:00-23:00
Margareth Hof
Patricia Visser
11-apr. wo invitatietoernooi 19:00-23:00
Hilly Vonk
Wilma Riet
12-apr. do invitatietoernooi 19:00-23:00
Nicole Leijnse
Jan Pater
13-apr. vr invitatietoernooi 19:00-23:00
Niels Pater
Lars Pater
14-apr. za invitatietoernooi 10:00-13:00
Elles Wagenaar
Tineke Hoogendijk
13:00-17:00
Marja Bish
Wilco de Wit
17:00-20:00
Camiel Tigchelaar
Remy Kluvers
20:00-23:00
Jaap Miedema
Theo Hof
15-apr. zo invitatietoernooi 10:00-13:00
Tineke de Haas
Wil Mittelmeijer
13:00-17:00
Hans Bos
Marleen Schouten
17:00-20:00
Karin de Jong
Yvonne Kallewaard
20:00-23:00
Ellen Beer
Esther vd Linden
17-apr. di 19.00 – 23.00
Wim de Graaf
18-apr. wo Maaieravond? 19.00 – 23.00
Geraldine Doesburg
19-apr. do 19.00 – 23.00
André Hoekstra
22-apr. za Competitie
24-apr. di 19.00 – 23.00
Ferdinand de Joode
25-apr. wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Marjan vd Putten
26-apr. do Koningsavond 19.00 – 23.00
Wim Berends
1-mei di 19.00 – 23.00
Paula Romsom
2-mei wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Gerrit Methorst
3-mei do 19.00 – 23.00
Lianne Bakker
5-mei za Competitie Competitieteam Competitieteam
6-mei zo Competitie Competitieteam Competitieteam
8-mei di 19.00 – 23.00
Niels Pater
9-mei wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Lars Pater
10-mei do 19.00 – 23.00
Lisanne Bosma
12-mei za Inhaal Competitie Competitieteam Competitieteam
13-mei zo Inhaal Competitie Competitieteam Competitieteam
15-mei di 19.00 – 23.00
Sandra Beerepoot
16-mei wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Iris de Vries
17-mei do 19.00 – 23.00
Yvonne Kallewaard
19-mei za Competitie Competitieteam Competitieteam
20-mei zo Competitie Competitieteam Competitieteam
22-mei di 19.00 – 23.00
Raoul de Hart
23-mei wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Arie Rinia
24-mei do 19.00 – 23.00
Jeffrey Nuijens
29-mei di 19.00 – 23.00
Hans vd Laan
30-mei wo Maaieravond 19:00-23:00
Marit Hage
31-mei do 19:00-23:00
Kees Bosma
2-jun. za Competitie Compettieteam Compettieteam
3-jun. zo Competitie Compettieteam Compettieteam
5-jun. di 19:00-23:00
Timo Brouwer
6-jun. wo Maaieravond 19:00-23:00
Kenneth Leijnse
7-jun. do 19:00-23:00
Jeroen Koning
9-jun. za DODO 10.00 – 14.00
Margareth Hof
Sven Slavenburg
14:00-17:30
Lennart Dijkstra
Sandra de Hart
17:00-20:30
Martijn Schelfhout
Dave Stuifbergen
20.00 – 24.00
Henk Muller
Chantal Poede
10-jun. zo DODO 10.00 – 14.00
Ruben Hof
Janny Hof
14:00-17:30
André Zuidhof
Marja Bish
17:00-20:30
Mike Hof
Priyani de Jong
20.00 – 24.00
Ferdinand de Joode
Charles Kapiteyn
11-jun. ma DODO 19:00-24:00
Elles Wagenaar
Ron van Hooije
12-jun. di DODO 19:00-24:00
Aria Rinia
Ronald vd Meer
13-jun. wo DODO 19:00-24:00
Jeska van Oosten
Henk Muller
14-jun. do DODO 19:00-24:00
Fred Elfring
André Hoekstra
15-jun. vr DODO 19:00-24:00
Wim Berends
Wilco de Wit
16-jun. za DODO 10.00 – 14.00
Monica van Garderen
Marleen Schouten
14:00-17:30
Sjouk Mak
Gerrit Moltmaker
17:00-20:30
F. Niemantsverdriet
Harry Vonk
20.00 – 24.00
Henk Muller
Chantal Poede
17-jun. zo DODO 10.00 – 14.00
Ron van Hooije
Peter Zeinstra
14:00-17:30
Greta Bossaert
Ina Zwaan
17:00-20:30
René Schiphof
Ivo Beudeker
19-jun. di 19.00 – 23.00
Bryan Kemp
20-jun. wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Laura Voogel
21-jun. do 19.00 – 23.00
Rinaldo Zuidema
26-jun. di 19.00 – 23.00
Lianne Schelfhout
27-jun. wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Dave Stuifbergen
28-jun. do 19.00 – 23.00
Lianne de Boer
3-jul. di 19.00 – 23.00
Harry Vonk
4-jul. wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Jeffrey Nuijens
5-jul. do 19.00 – 23.00
Jeroen Bakkers
10-jul. di 19.00 – 23.00
Erik Wagenaar
11-jul. wo Maaieravond 19:00-23:00
Sven Slavenburg
12-jul. do 19:00-23:00
Jurgen de Lange
15-jul. zo Ouder Kind toernooi 19:00-23:00
Leontina Smit
17-jul. di 19:00-23:00
Camiel Tigchelaar
18-jul. wo 19:00-23:00
Theo Hof
19-jul. do 19:00-23:00
Marjo van Maurik
25-jul. wo 19:00-23:00
Mike Hof
Zomervakantie
22-aug. wo 19:00-23:00
Jaap Miedema
29-aug. wo 19:00-23:00
Charles Kapiteyn
4-sep. di 19:00-23:00
Cees Hof
5-sep. wo Maaieravond 19:00-23:00
Lennart Dijkstra
6-sep. do 19:00-23:00
Hans vd Laan
8-sep. za Clubkampioenschappen 14:00-17:30
Paula Romsom
17:00-20:30
Randy vd Welle
19:00-24:00
Joyce Wehrman
9-sep. zo Clubkampioenschappen 14:00-17:30
Gretha Bosschaert
17:00-20:30
Lianne de Boer
10-sep. ma Clubkampioenschappen 19.00 – 23.00
F. Niemandsverdriet
11-sep. di Clubkampioenschappen 19.00 – 23.00
Timo Brouwer
12-sep. wo Clubkampioenschappen 19.00 – 23.00
Marit Hage
13-sep. do Clubkampioenschappen 19:00-23:00
Martijn Schelfhout
14-sep. vr Clubkampioenschappen 19:00-23:00
Wim Berends
15-sep. za Clubkampioenschappen 14:00-17:30
Iris de Vries
17:00-20:30
Sandra Beerepoot
19:00-24:00
Jeroen Koning
16-sep. zo Clubkampioenschappen 14:00-17:30
Theo Rotgans
17:00-20:30
Hans Bos
19:00-24:00
Ronald vd Meer
18-sep. di 19:00-23:00
Karin de Jong
19-sep. wo Maaieravond 19:00-23:00
Niek Vos
20-sep. do 19:00-23:00
Manon Verblaauw
25-sep. di 19:00-23:00
Laura Voogel
26-sep. wo Maaieravond 19:00-23:00
Remy Cluvers
27-sep. do 19:00-23:00
Gerrit Moltmaker
28-sep. vr Official Toernooi 19:00-24:00
Ronald/Ron/Jeska
3-okt. wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Joke vd Berg
5-okt. vr Lichtjesavond/Sluiting jeugd 19.00 – 23.00
Tineke Lebbink
6-okt. za Bokkentoernooi 19:00-24:00
Peter Zeinstra
René Schiphof
10-okt. wo Maaieravond 19.00 – 23.00
Tineke Hoogendijk
12-okt. vr Slotfeest Maaieravond|Sluiting seizoen 19:00-23:00
Lisanne Bosma
Lianne Bakker